Valgamaa on aktiivsele puhkajale ideaalne koht. Väljasõidule lisab ekstreemsust militaarsõidukite safari ja lõõgastust pakub Tõrva Veemõnula vee- ja saunakeskus.
Tutvu ümbruskonna vaatamisväärsustega, naudi kaunist loodust ja kalapüügivõimalusi.
Greete Motelli lähiümbruses (ca 25 km raadiuses) asub hulgalislet ajaloolisi vaatamisväärsusi:
- Barclay de Tolly mausoleum
- Hummuli mõis
- Käre militaartalu
- Helme ordulinnus
- Helme koobastik
- Helme mõisahoone
- Helme koduloomuuseum
- Taagepera loss
- Holdre loss
- Sangaste loss
Lisaks kultuurilistele ja ajaloolistele vaatamisväärsustele ümbritseb motelli väga rikas looduskeskkond. Ettevõtte territooriumiga külgneb Soontaga Looduskaitseala, mis oma üle kahesaja aasta vanuste männikutega on üks ainulaadsemaid Eestis. Looduskaitseala kuulub Natura2000 alade hulka ning selle piires on igasugune majandustegevus peatatud.
28. augustil 2005 avati Soontaga Looduskaitsealal RMK poolt ettevalmistatud 3,5 km pikkune matkarada. Rajal saab tutvuda telkimisala ümbritsevate metsadega, põigatakse ka Väike Emajõe äärde ja raja lõpuosas ületatakse Saeveski järvele rajatud kaks silda. Rajal asub üheksa infopunkti. Pikemalt on võimalik tutvuda Soontaga Looduskaitseala kohta Eesti Looduse artiklist “Soontaga matkarada Väikese Emajõe metsades”
Erametsa Halduse OÜ kinnistul asub endine NSVL Uniküla raketibaasi kompleks. Sõjaväe hoonestus on suuremalt jaolt lammutatud. Alles on veel üks angaar ning osaliselt säilinud infrastruktuur (teed). Ettevõtte tegevuskohaga külgneb ka lumesaani- ning ATV rada, mis ulatub välja Kuutsemäe suusakeskuseni ning sealt edasi Otepääni.
Motellikompleks asub Väikese Emajõe kaldal. Jõgi on hästi laevatatav ning kalarikas. Teada on järgmise 23 kalaliigi esinemine Väike Emajões: jõeforell, haug, angerjas, särg, teib, turb, säinas, lepamaim, roosärg, tõugjas, linask, rünt, viidikas, tippviidikas, nurg, latikas, koger, karpkala, trulling, hink, luts, koha, ahven, kiisk. Lisaks eelpoolnimetatud liikidele on tõenäoline veel järgmise 5 kala- ning sõõrsuuliigi esinemine jões: ojasilm, mudamaim, hõbekoger, vingerjas, luukarits (nende liikide senine mitteregistreerimine on seletatav eelkõige Väikese Emajõe kalastiku vähese uuritusega). Võimalik, et jõe alamjooksul esineb vähearvukalt veel säga ning et kunagi on püütud mõned jõkke sisselastud vikerforellid.