Talvepuhkus vahval ValgamaalOotame teid väga Greetesse külla, aga mõistame kui soovite päeval ka midagi aktiivset teha. Selleks oleme käed löönud Loodusturism.ee ning Tõrva saanikeskuse vahvate meeskondadega, kes on valmis teid päeval väsitama, et õhtune saun eriti lõõgastavalt mõjuks.

Loodusturism.ee matkakorraldus pakub Greete Motelli naabruses inventaripõhiseid ja huvitavate loodusobjektide juures vähemalt seitset vahvat külastusideed. Kevadhooajal alustatakse suurvee matkadega (kanuud, kajakid, raftid, haabjad). Suvehooajal lisanduvad tõukerattamatkad ümbruskonna metsateedel. Sügishooajal kutsutakse osalema räätsamatkadel ja valguspaadimatkadel. Talvehooajal rõõmustame gruppe ka tõukekelgu- ja uisumatkadega.

Omapäi seiklejad pered ja väiksemad grupid saavad liituda avalike piletimatkadega. Suuremad grupid ja ärikliendid on oodatud matkaliste tegevuste tellimiseks kasvõi pimedaajal. Kõik on nende juures lahkesti oodatud!


Tõrva saanikeskus asub suvituslinna Tõrva külje all Roobel ning pakub võimalust minna sõitma nii suuremate kui ka väiksemate gruppidena. 

Ideaalne võimalus veeta nii firma talvepäevad või jõulupidu kui ka minna sõpruskonnaga nautima talverõõme ning ilusaid Lõuna-Eesti vaateid ja metsasid.

Mootorsaane pakutakse nii üksi sõitjatele kui ka paaridele koos sõitmiseks, lisaks on neil olemas ka mõni väiksem mootorsaan pere kõige pisematele.

Marsuudid on erineva pikkuse ja kestvusega, mida saab kohendada vastavalt grupi soovidele. On võimalik teha pikemaid 5-6 tundi kestvaid matkasid mille jooksul läbitakse üle 140 km radasid kui ka lühemaid, 2-3 tunni pikkuseid matkasid. Samuti on võimalik koordineerida lõunasöögi võimalus otse rajal.

Tutvu saanimatkadega siin.


Pakutavad Matkad:

Powered By WordPress | Hotel Vivanta