Motell

Greete Motell Valgamaal

Greete palkmotell on Eesti unikaalsem ja suurim palkmaja, mille ükski ruum pole nelinurkne – maja on pealtvaates otsekui mesilaskärg. Unikaalse Motelli juurde saab ka veesõidukitega mööda Väikest Emajõge.

Motelli suursugune fassaadivaade on ümarpalgi ja klaasi efektne koosmõju, lisaks jääb kindlasti kohe silma maast katuseni küündiv maja võimas tugipalk, mis on tehtud 230 aasta vanusest männist.

Maja kahel korrusel on majutus, kokku 20 tuba. III korruse tube soovitame neile, kellele meeldib kõrgus – kuna maja on kallaku peal, siis avaneb siinsetest suurtest akendest suurepärane vaade ümbruskonnale ja Väiksele Emajõele.

Motelli I korrusel asub avar lobby-baar, restoran oma kahe ruumiga ja ovaalne seminariruum, kuhu teatristiilis mahub 60 ja ümarlaua taha paarkümmend inimest. Kahe saaliga restoranis on kokku 44 kohta, lisaks saab suveperioodil kasutada restorani terrassi. Restorani a la carte menüü pakub valikut nii lihasööjatele, taimetoitlastele kui ka lastele. Gruppidele spetsiaalsed pakkumised.

Motelli saab suurepäraselt kasutada firmaürituste korraldamise kohana. Rentida saab kogu maja. Päeva töiseks sisustamiseks sobib konverentsiruum, õhtul saab aga aega veeta saunas või ümbruskonnas. Jõgi oma ahvatlustega on lausa ukse all – võimalus joosta jõkke ennast karastama. Saunast saab minna otse alumisele kivist laotud põrandaga terrassile, kus soojal ajal mugav korraldada väikesi saunapidusid või muid väiksemaid üritusi.

  • Vastuvõtt: 24h; Check-out: 12:00
  • Tasuta Wi-Fi kogu maja ümber
  • Korralik menüü, paadisillaga saun, mullivann.
  • Spordiväljak, paintball, kanuusõit, vibu laskmine, fotojaht, gepsimine ja engima ettetellimisel.
  • Ikoonilised vaated ja ümbruskonna kaunis loodus.

Greete Motell ootab sind!